Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

PRINCIP FUNGOVÁNÍ ELEKTRÁRNY

Úvodní strana

RÁNO

… nebo když je polojasno, FVE nevyrobí dostatečné množství elektřiny. Akumulátor je vybitý a chybějící energie je doplněna z distribuční sítě.

Úvodní strana

PŘES DEN

… nebo když je jasno, FVE vyrobí více energie, než spotřebujete. Přebytek je akumulován buď do baterie, nebo do ohřevu TUV. Nepotřebujete energie z distribuční sítě.

Úvodní strana

VEČER A V NOCI

… nebo když slunce nesvítí, FVE nevyrábí. Na provoz spotřebičů je použita uložená energie.

Úvodní strana

...

… když se akumulátor vybije, použije se energie z distribuční sítě.

(Část kapacity akumulátoru je rezervována pro případný blackout.)

VÝHODY FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

Úvodní strana

ČISTÁ ENERGIE PO CELÝ ROK

Slunce je nevyčerpatelný přírodní zdroj energie. Pokud navíc tuto energii uložíte do baterií, využíváte vlastní elektřinu i mimo denní dobu. 

Úvodní strana

ZVOLÍTE SI MÍRU SOBĚSTAČNOSTI

Čím vyšší výkon elektrárny a počet akumulátorů, tím vyšší bude míra vaší nezávislosti na distribuční síti.  

Úvodní strana

ÚSPORA ROČNÍCH NÁKLADŮ

Využívání energie ze slunce má pozitivní vliv nejen na přírodu, ale i na rodinný rozpočet. Ročně totiž můžete ušetřit více jak polovinu nákladů na energii.

Úvodní strana

TO VŠE JEDNODUŠE A RYCHLE

Samotná instalace elektrárny je s našimi bohatými zkušenostmi rychlá a snadná. Využívat energii a šetřit tak můžete co nejdříve. 

CO JE PROGRAM NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁMJedná se o program Ministerstva životního prostředí, jehož významnou součástí je také podpora využívaní obnovitelných zdrojů energie. V našem případě se jedná o instalaci solárního termického nebo fotovoltaického systému. Dotace jsou určeny pro majitele rodinných či bytových domů, ať se jedná o fyzické nebo právnické osoby.
bc engineering s.r.o.
kontaktní místo:
Vídeňská 297/99, Brno

774 877 469